Browse By

DOĞA ANADAN ŞİFA KAYNAĞI; ANTİBİYOTİK DEĞERİNDE BİR MEYVE!

rüyada-nar-görmek

Koşturmacası bitmeyen, stres yüklü bir yaşam var çoğumuz için şehirlerde. Bu yaşam tarzı ve şehirlerin yükü beraberinde bizlere stres, yorgunluk ve farklı hastalıklar da getirebiliyor. Bir de mevsim geçişleri eklendi mi üstüne bünyemiz bu keşmekeşin hızına ayak uyduramayıp etkilenebiliyor ve bize dur yavaşla dercesine kendisini hatırlatıyor zaman zaman.

Bu noktaya geldiğinizi hissettiğinizde ilaçlardan önce yardımına başvurulacak Doğa Ana’nın bizlere sunduğu armağanlara bir göz atma vakti gelmiş demektir. Antibiyotik değerinde sebze ve meyvelerle şifalı bitkiler farkına varılmayı bekleyen doğal iksirler adeta…

Örneğin Nar; başta kanser olmak üzere kalp, damar, mide ve daha birçok sağlık sorununa karşı yarar sağlayan vitamin deposu narı tüketmek bağışıklık sistemimizi dengelerken içerdiği vitaminler sayesinde enerjimizi arttırarak yorgunluğumuzu doğal yollarla atmamıza fayda sağlayacak bir meyve ‘’ pazardan aldım bir tane eve geldim bin tane’’ diyerek bereketi ile dillere destan edilmiş nar gibi farkına varacağımız birçok yiyecek mevsiminde faydalanmanız için sizi bekliyor.

http://www.gidahatti.com/haber/beslenme/nari-sofranizdan-eksik-etmeyin/

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


+ 2 = 6

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.