Browse By

FİRMAMIZA YAKIŞAN İŞ ORTAKLARI İLE DENGELİ VE ADIM ADIM BÜYÜMEK GURUR VERİCİ !  

APP roportaj

Advanced Products Portugal (APP) ve Sedef Yeni Nesil Endüstriyel Çözümler’in (Sedef) sıcaklık hassasiyeti olan Sağlık, Farmasötik ve Gıda sektörlerine bakış açısı aynı. Portekiz’deki Temp-ExÒ Termal Örtü Çözümleri’mizin distribütörü olan firma, hava, kara ve deniz taşımacılığında, perakende ve depolama noktalarında geliştirdiği çözümler ile bölgesinde dengeli bir şekilde büyüyor. Üstelik büyüme hedefinde de ortak paydada buluşuyoruz.

Sedef ve APP’nin yanı sıra Brezilya, Şili, Arjantin, Uruguay, Polonya ve Güney Afrika’dan firmaların da yer aldığı güçlü bir network sayesinde bilgi ve çözüm paylaşımı yapan termal çözüm türeticileri olarak tüm üyeler bilginin ve paylaşımın gücüne inanmakta. Benzer süreçlerin dünyanın dört bir yanında yer aldığı sektörlerle dünya çapında soğuk zincir tecrübesini sunan grubumuz; yerel ve uluslararası laboratuvar çalışmaları ile çözümleri test ederek onaylamakta, üniversiteler ile de işbirliği yaparak bilgiyi derinleştirmektedir.

Röportajın İngilizce tercümesidir.

Röportajın İngilizce tercümesidir.

Network’ün üretici firmaları tarafından geliştirilen çözümler ortak laboratuvarımızda yapılan detaylı testler sayesinde kullanıma kazandırılırken ar-ge maliyetleri de azaltılmakta. Test odalarımızda bölgesel sıcaklık profillerini uygulayabilen donanımımız sayesinde prototip ürünler aşırı (ekstrem) sıcaklık koşullarına tabi tutulmaktadır.

Global pazarda kullanıcıları ile buluşan, ortak fayda gözetilerek üretilen tüm Sıcaklık Koruma Çözümleri’mizin bir diğer özelliği ise tedarik zincirinde israfı azaltan, operasyonu kolaylaştırırken soğuk zinciri koruyan niteliklerde tasarlanmasıdır.

Konuyu bir de APP’nin yöneticisi Manuel Pizzaro’dan dinleyelim. Geçtiğimiz haftalarda Portekiz’de bir gazeteye verdiği röportajda firmasını ve networkümüzü anlatmış.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


2 + = 10

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.