Browse By

FRUIT LOGISTICA 2017

Dünyanın dört bir yanından katılımcı ve ziyaretçileri ile taze sebze meyve dünyasına açılan yegane kapıdan bu yıl da geçtik. Tohum, sebze, meyve, işleme, ambalaj gibi birçok alanda, bir çiftçinin, market zincirinin, lojistik firmasının hatta ne yediğini merak eden bir vatandaşa kadar farklı kitlelere hitap eden bir fuar. Ziyaretçilerimizle özel projeler üzerinde konuştuk. Ülkeden ülkeye, projeden projeye değişen yeni çözümler geliştiriyoruz, çünkü biz Soğuk Zincir Uzmanıyız. Tasarım, Ar-Ge, Mühendislik ve Üretim ekibimizle malzemeye değer katan çözümler üretmek bizim işimiz.

İşimizi sahaya yansıtmak ta uzmanlığımızın bir parçası. Son geliştirdiğimiz Tek Kullanımlık Termal Örtümüzü görünce “İncecik bir örtü ne kadar yalıtım yapabilir ki?” diye inanamayan gözlerle soranlar oldu fuar süresince. Kendilerini düzeneğimizin başına alıp sizlerin de videoda göreceğiniz basit testi uyguladık.

IMG_4718 IMG_4719 IMG_4725 IMG_4726

 

IMG_4745Biz termodinamik kanunları ile çalışıyoruz. Ölçülebilir değerler üreterek 38 yıldır bu şekilde değerleri koruyoruz. Bu sürede bizlerle dirsek temasında çalışan müşterilerimize, tedarikçilerimize, üyesi olduğumuz uluslararası ağlara ve dokunduğumuz herkese teşekkür ederiz. Sizler sayesinde değer katarak büyümeye devam edeceğiz.

 

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


7 + 6 =

Copy Protected by Chetans WP-Copyprotect.