SEDEF

1978 yılında lojistik sektörünün değişken ihtiyaçlarına çözüm yaratmak üzerine faaliyete geçen firmamız Yenilikçi Lojistik Çözümleri üzerine uzmanlaşmıştır. Gelişen pazar koşulları ve lojistik sektörünün dinamik süreçleri ihtiyaçlarda da değişiklikler yaratmıştır. 2006 yılı itibari ile gıda ve farmasötik sektörlerinin Soğuk Zincir alanındaki ihtiyaçlarının artmasını ve konunun insan sağlığı üzerinde de doğrudan etkisi olmasını bir sosyal sorumluluk olarak gören kurumsal anlayışımızın doğrultusunda firmamız bu alana odaklanmıştır. Yerli malı bilincini ön planda tutarak, giderek artan ithalatçı yaklaşımın aksine yerel kaynakların bilinçli kullanımı ile bir kısım çözümlerde 2012 yılı itibari ile yerli üretime geçilmiştir.

Ekibimiz, ekolojik dengeleri ve insan sağlığını ön planda tutan bir yaklaşımla sektörün kullanımına sunulan çözümlerde müşterilerinin süreçlerini birebir takip ederek firmalara özel çözümler getirebilmek üzere çalışmaktadır. Kalite Yönetim Sistemlerinin vazgeçilmez olduğu günümüz iş dünyasında tüm çözümlerimiz uluslararası standartlarda olup kullanıcısının hayatını pratikleştirirken maliyetlerini de azaltacak yönde kurgulanmaktadır.

Misyonumuz
Gıda perakendesi ve farmasotik sektörlerinde, insan sağlığı, ürün güvenliği ve enerji verimliliğine odaklanan yenilikçi ve ekonomik çözümler sunmak.

Vizyonumuz
Sürece özel, yenilikçi ve güvenilir çözümler konusunda müşteriler ve tüm paydaşların aklına gelen ilk firma olmak.